KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10212046
nr 1021 2046
Akvarell
Signerad F Lindvall, 'Stureplanhörnet av Biblioteksgatan' 23x27
Utrop:
800 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 29 februari 2016
kl 19:26:05
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr